Spływ kajakowy rzeką Regą

Poszukując odpowiedniego miejsca na aktywny wypoczynek, bardzo dobrym rozwiązaniem jest Mrzeżyno [https://pl-pl.facebook.com/MrzezynoPL/]. Można w bardzo sportowym trybie spędzić czas.

Jedną z takich propozycji Mrzeżyna jest spływ kajakowy. W samym Mrzeżynie swoje ujście do morza znajduje rzeka Rega. Spływ rozpoczyna się w miejscowości Świdnin, do której można dojechać autobusem lub wycieczką zorganizowaną. Cała trasa spływu kajakowego ciągnie się przez odcinek 150 km i jest połączona z wieloma atrakcjami, jak i przeszkodami. Na spływ trzeba się dobrze przygotować – zabrać ze sobą namiot oraz ciepłe ubranie. Trzeba wszystkie rzeczy dobrze zabezpieczyć przed zamoczeniem. Warto pamiętać, że spływ Regą nie jest spływem wyczynowym tylko rekreacyjnym – podczas jego trwania istnieją miejsca i przeszkody, gdzie kajak wraz z rzeczami trzeba przenieść. Doskonała rozrywka pełna śmiechu i przygody, którą warto przeżyć. Spływ kończy się w porcie w Mrzeżynie pięknym ogniskiem. Po takim dniu pełnym atrakcji każdemu marzy się odpowiedni wypoczynek.

Mrzeżyno posiada na swoim terenie wiele baz noclegowych spełniających wymagania nawet najbardziej wymagających gości. Wśród ofert można wybrać pomiędzy pensjonatem, gospodarstwem agroturystycznym, polem namiotowym jak i hotelem czyli jednym słowem dla każdego coś, co lubi. Przed wypoczynkiem letnim trzeba pamiętać o tym, że miejscowości nadmorskie są bardzo oblegane przez turystów, dlatego lepiej jest zapoznać się z ofertami baz noclegowych dużo wcześniej i dokonać rezerwacji. Najwięcej ofert można znaleźć w Internecie [http://meteor-turystyka.pl/noclegi,mrzezyno,0.html], można zapoznać się z opiniami innych osób na temat oferowanych standardów w danej bazie noclegowej. Warto korzystać z doświadczenia innych osób, ponieważ wtedy wyklucza się ewentualne rozczarowanie po zameldowaniu w danym ośrodku wypoczynkowym. Wyjazd na letni wypoczynek nad morzem to nie tylko leżenie na plaży ciesząc się słońcem.

Mrzeżyno oferuje swoim gościom również inne formy spędzania czasu bardzo atrakcyjne jak i jednocześnie aktywnie. Podczas dłuższego pobytu w Mrzeżynie można poznać inne typy rozrywek aktywnych takich, jak gra w piłkę, zabawa przy ściance do wspinaczek jak i wycieczki rowerowe. Każda osoba odwiedzająca Mrzeżyno znajdzie dla siebie odpowiednią formę rekreacji jak i przede wszystkim odpocznie ciesząc się swoim urlopem i zapominając o sprawach szarej codzienności.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>