Warto poznać – Wilkasy

Wieś Wilkasy jest zlokalizowana na północno-zachodnim brzegu jeziora Niegocin (informacje). Miejscowość tą zamieszkuje około 1500 osób. Wiele możliwości noclegowych (Wilkasy – noclegi wykaz) i mazurska atmosfera sprawiają, że chce się tutaj wracać. Zostając na dłużej w miejscowości warto skorzystać z oferty noclegowej obiektu Dworek Mazurski Lizer. Jest on zlokalizowany w miejscowości Stręgielek pod numerem 13. W ofercie obiektu znajduje się 32 miejsca noclegowe. Obiekt oferuje 4 pięcioosobowe apartamenty, 1 dwuosobowy pokój oraz 1 sześcioosobowy domek letniskowy. Cena za pobyt w apartamencie plasuje się od 180 złotych do 320, natomiast za pobyt w dwuosobowym pokoju zapłacimy od 175 złotych do 250 złotych.

Jeśli chcielibyśmy skorzystać z oferty noclegowej domków letniskowych to musimy przygotować się na wydatek od 200 złotych do 360 złotych za domek. W każdym z oferowanych pokoi znajduje się stały i bezprzewodowy dostęp do internetu, ręczniki oraz telewizja. W skład domku wchodzą: kuchnia, jadalnia, salon, sypialnia, łazienka oraz taras. Jeżeli chodzi o apartamenty to są one dwupoziomowe i znajdują się w głównym budynku. W skład takiego apartamentu wchodzą: salonik i łazienka, które zlokalizowane są na dole oraz sypialnia znajdująca się na piętrze. Goście mogą spokojnie korzystać z internetu bez jakichkolwiek ograniczeń ze strony wynajmującego. Mają także do dyspozycji saunę oraz kryty i odkryty basen kąpielowy. Obiekt oferuje smaczne i co najważniejsze domowe posiłki. Śniadanie kosztuje tu 25 złotych, natomiast obiadokolacja to kwestia 35 złotych.

Innym miejscem, w którym można się zatrzymać, aby w spokoju spędzić noc jest Dom nad Jeziorem. Został on usytuowany w miejscowości Wilkasy przy ulicy Leśnej 2a. Oferuje 21 miejsc noclegowych. W ofercie obiektu znajdują się pokoje dwuosobowe, trzyosobowe, czteroosobowe a także 1 apartament. Właściciele akceptują obecność zwierząt za dodatkową opłatą, która wynosi 10 złotych za dobę. Warto wiedzieć, iż dom ten jest otwarty od maja do września. Na terenie obiektu znajduje się parking oraz wypożyczalnia rowerów. Ponadto istnieje możliwość organizacji grilla. W miejscowości znajdują się liczne zabytki architektury.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>